Как едно семенце се превръща в растение? В Деня на Земята учениците от 2. В и 2. Г клас откриват отговора!
В следобедните часове те се впуснаха в едно изключително любопитно пътешествие – как от малко семенце се ражда нов живот!
Въоръжени с новите си знания, децата, заедно с госпожа Галина Стефанова, засадиха внимателно своите семенца и поеха отговорността да ги отглеждат.
Очакваме с нетърпение да видим кои растения ще пораснат най-бързо и какви изненади ще ни поднесе природата!
.png)
.png)