Трето основно училище "Димитър Талев" - Благоевград
"Благодарен съм, че Бог ме е создал болгарин и се гордея пред всички с името българско" из "Преспанските камбани"

Нашите ученици отново на върха в ученическите игри по футбол

    В Благоевград завърши поредното издание на общинските ученическите игри по футбол. Нашите ученици за трета поредна година завоюваха първото място във възрастова група 5–7 клас. Отборът, воден от г-н Сотиров, изигра общо 5 мача, като постигна 5  победи.

   Носителите на златните медали ще имат специалната привилегия да се запознаят отблизо с атмосферата в съблекалнята на мъжкия отбор, да се срещнат с футболистите и треньорския щаб, както и да надникнат в подготовката за професионален мач.

  Пред отбора предстои ново предизвикателство – участие в областната надпревара на ученическите игри  в гр. Сандански на 02.04.2026 г.

  Пожелаваме им успех!