В Благоевград завърши поредното издание на общинските ученическите игри по футбол. Нашите ученици за трета поредна година завоюваха първото място във възрастова група 5–7 клас. Отборът, воден от г-н Сотиров, изигра общо 5 мача, като постигна 5 победи.
Носителите на златните медали ще имат специалната привилегия да се запознаят отблизо с атмосферата в съблекалнята на мъжкия отбор, да се срещнат с футболистите и треньорския щаб, както и да надникнат в подготовката за професионален мач.
Пред отбора предстои ново предизвикателство – участие в областната надпревара на ученическите игри в гр. Сандански на 02.04.2026 г.
Пожелаваме им успех!
![]()