Като част от инициативите в Трето основно училище, посветени на Международния ден на розовата фланелка, учениците от 3. клас проведоха среща разговор с представители на Фондация за развитие на емоционалната интелигентност, клуб Благоевград. На срещата учениците се запознаха с различни техники за справяне с гнева, за разпознаване на различни емоционални състояния и как да реагират в различни ситуации.
Всяко дете изработи своя гривна, която да му напомня, когато е гневно, да използва някоя от техниките за овладяване на емоцията.
.png)