Трето основно училище "Димитър Талев" - Благоевград
"Благодарен съм, че Бог ме е создал болгарин и се гордея пред всички с името българско" из "Преспанските камбани"

НЕ на тормоза

Като част от инициативите в Трето основно училище, посветени на Международния ден на розовата фланелка, учениците от 3. клас проведоха среща разговор с представители на Фондация за развитие на емоционалната интелигентност, клуб Благоевград. На срещата учениците се запознаха с различни техники за справяне с гнева, за разпознаване на различни емоционални състояния и как да реагират в различни ситуации.
Всяко дете изработи своя гривна, която да му напомня, когато е гневно, да използва някоя от техниките за овладяване на емоцията.