По случай отбелязването на 153 години от гибелта на Васил Левски учениците от ЦОУД 2. б и 2. г клас направиха съвместна инициатива с учениците от ЦОУД 2. в и 2. г клас. Днес те ни дойдоха на гости и ни представиха песен в тяхно изпълнение.
Ние, от своя страна, също бяхме подготвили песен и прочетохме факти за Апостола. Нашите деца подариха табло на своите съученици. Всички бяха много развълнувани.
