Учениците от 3.а клас организираха разнообразни дейности, посветени на 22 март – Световния ден на водата.
В час по „Човекът и природата“ чрез игри, опити и занимателни задачи децата научиха повече за свойставата на водата, нейното значение за природата и необходимостта от нейното опазване. Под ръководството на класния си ръководител Галина Грозданова те участваха активно, показаха знания и любопитство, а обучението премина с много настроение и вдъхновение.
![]()