Трето основно училище "Димитър Талев" - Благоевград
"Благодарен съм, че Бог ме е создал болгарин и се гордея пред всички с името българско" из "Преспанските камбани"

Водата – извор на живот

      Учениците от 3.а клас организираха разнообразни дейности, посветени на 22 март – Световния ден на водата.
      В час по „Човекът и природата“ чрез игри, опити и занимателни задачи децата научиха повече за свойставата на водата, нейното значение за природата и необходимостта от нейното опазване. Под ръководството на класния си ръководител Галина Грозданова те участваха активно, показаха знания и любопитство, а обучението премина с много настроение и вдъхновение.