Трето основно училище "Димитър Талев" - Благоевград
"Благодарен съм, че Бог ме е создал болгарин и се гордея пред всички с името българско" из "Преспанските камбани"

"Капачки за бъдеще"

Събрахме! Предадохме! Помогнахме!♻️

За трета поредна година ние от Трето основно училище „Димитър Талев“ – Благоевград се включихме в националната кампания
#КапачкиЗаБъдеще!

И тази година доказахме, че когато действаме заедно — можем много.
Събраните и предадени капачки ще бъдат рециклирани, а със средствата ще се закупи жизненоважна медицинска апаратура за болници и за подкрепа на неонатологични отделения в цялата страна.

 Кампанията обединява ученици, учители, родители и цялата училищна общност около една красива и смислена кауза.
Ние вярваме, че доброто е важно, че примерът възпитава, а малките действия водят до големи промени.

✨ Нека продължим да събираме, да вдъхновяваме и да показваме, че доброто е заразно.
Да направим света по-чист и да дадем шанс за живот на най-малките!

Една капачка е малко. Хиляди капачки – това е бъдеще! ♻️