Пътят на една картичка от един ученически чин до друг в различни краища на България.
Ученици от 2.В и 2.Г от 3 ОУ ,,Димитър Талев", гр.Благоевград с огромно желание и вълнение създадоха и размениха коледни картички със свои връстници от СУ ,, Св.св. Кирил и Методий", гр.Пордим, обл.Плевен.
Вълнуваща за тях беше и видеовръзката, която успяхме да осъществим с новите ни далечни приятели.

![]()