По повод Деня на Земята учениците и учителите от 3. ОУ „Димитър Талев“ – Благоевград се включиха в вдъхновяваща инициатива, посветена на грижата за природата. В училищния двор бяха засадени 10 люляка, осигурени с подкрепата на Гората.бг.
С много старание и желание децата активно участваха в засаждането, като по този начин не само обогатиха зелените площи на училището, но и затвърдиха своето отношение към опазването на околната среда. Инициативата се превърна в ценен практически урок, който насърчава отговорността и любовта към природата.
Засадените люляци ще напомнят за този ден и за стремежа на учениците да допринасят за по-зелено и красиво бъдеще.
Изказваме своята благодарност към Гората.бг за дарението и подкрепата!
